Міжнародний Статус / Канський Міжнародний Інвестиційний Форум з нерухомості МІРІМ


Канський Міжнародний Інвестиційний Форум з нерухомості МІРІМ

Секретаріат українських премій формує делегацію від України для участі в Канському Інвестиційному Форумі, який відбудеться 10-13 березня 2009 року в Канах (Франція)

МІРІМ являє собою міжнародний форум з питань нерухомості. Це місце зустрічі керівників компаній з усього світу, що дозволяє їм встановити довготривалі ділові контакти, презентувати один одному нові проекти та закласти основи довготривалої та взаємовигідної співпраці.

Всю додаткову інформацію Ви зможете отримати на сайті www.mipim.com (російська версія) а також в українському представництві форуму „Секретаріаті українських премій” за телефонами +38 (044) 501-29-59(58, 57, 56);

- містобудування,
- будівництво та девелопмент,
До участі в Канському Інвестиційному Форумі запрошуються представники держструктур, крупного, середнього і малого бізнесу країн Східної Європи, зацікавлені в західних інвестиціях. А також представники фінансових і ділових структур Західної Європи, готових до прямих інвестицій в країни Східної Європи і зацікавлених в безпосередніх контактах з представниками інвестиційноємких проектів.

Участь у Форумі буде плідна для тих, хто хоче вийти на нові ринки і розширити географію своєї діяльності.


Кількість учасників 2 318
Кінцеві споживачі та інвестори 7 625
Компанії-експоненти 2 687
Країни 89
Виставкові площі 26 842 кв.м.
Журналісти 613

Плановані результати роботи Форуму:
  • підвищення інформованості бізнес кругів Східної і Західної Європи про потенціал взаємної співпраці,
  • підписання інвестиційних контрактів.