Міжнародний Статус / Українсько-мальтійський бізнес-форумУкраїнсько-мальтійський бізнес-форум

9 липня 2008р. у приміщені Торгово-промислової палати України був проведений українсько-мальтійський бізнес-форум за участю Президентів України і Мальти. Програмою заходу стало проведення пленарного засідання та індивідуальних переговорів між представниками ділових кіл України та Мальти.
Під час проведення форуму Президент відмітив розширення торгово-економічного співробітництва між двома країнами, зазначивши однак, що потенційні можливості для цього використані ще не повною мірою. Зі свого боку Президент Республіки Мальта Едвард Фенех Адамі зазначив, що "сьогодні важко не помітити зростаючий оптимізм і інвестиційну привабливість України". На його думку, є ряд секторів, в яких наші країни, використовуючи свої конкурентні і порівняльні переваги, можуть працювати разом. Зокрема, доктор Едвард Адамі вважає перспективними такі сфери ділового співробітництва, як туризм, розвиток готельної інфраструктури, а також банківська справа, авіація і авіабудування, електронні та інформаційні технології, будівництво, освіта тощо.
Учасники бізнес-форуму отримали інформацію про основні принципи ведення бізнесу в Україні і Мальті, представники фірм і компаній провели між собою переговори щодо подальшого співробітництва.